Delirus 2019 Yeni version ayarlama | Hd Görüntü Ve Ses | english subtitles

5 Likes

Pharos Online da oynuyorum f8 filter var. Oyundaki oyuncular delirus kullanabiliyor ama ben bir türlü giremiyorum. Reports kısmına konu da açtım henüz cevap veren olmadı. Otomatik oyuna girmeye çalışırken client kapanıyor. Altta ‘‘Sharp not found’’ gateway disconnected gibi şeyler yazıyor.

İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN BEN İLKKEZ DELİRUS BÖYLE BİR HATA İLE KARŞILAŞIYORUM NEDENDİR ACABA ??

1 Like

aynı serverda delirus çalışıyor ve bağlanmaması yolu tam göster yani ilk delirus u sil komple sonra ,oyunda patch falan varsa attır. mbot veya sbot kullanıyosan aynı cliente bağlanmasın delirus diye bir klasör oluştur gerçi klasör ismi çok fark etmez oyunu onun içine kopyala oradaki oyun clientine media pk2 dosyasına bağlansın delirus

1 Like

açıkcası bu hata 18 yaşından ufaklar bağlanamaz gibi birşey yazmış hata olarak çok anlamsız delirusa kayıt olurken yaş sınırı varmı hiç bilmiyorum yaş ile ilgili hata vermiş gibi gözüküyor

Continuing the discussion from Delirus 2019 Yeni version ayarlama | Hd Görüntü Ve Ses | english subtitles:

Bro ben indirdim kurdum login alırken hata veriyor .
Login failed Please check your login informations…
bu hatayı veriyor 10 defa sildim sildim yükledim yardımcı olursan sevinirim